BLÍZKÉ OKOLÍ

Holešovice mají co nabídnout a vše je na dosah ruky!

Doprava

Autem jste v centru do deseti minut, na výpadovku z Prahy se dostanete do sedmi minut. Městská hromadná doprava poskytuje spojení tramvajemi nebo metrem během několika málo minut. Pro milovníky kol je na výběr několik kvalitních cyklostezek. I na vlakové spoje Praha-Bubny nebo Nádraží Holešovice je to jen chvíli.

Kultura

V místě je celá řada restaurací, kaváren a pizzerií. Například Restaurace Puccelini s nabídkou italských specialit a letní zahrádkou nebo La Creperie vyhlášené svými francouzskými palačinkami.

Kulturní vyžití nabízí centrum současného umění DOX. Multikulturní centrum La Fabrika pravidelně pořádá vernisáže, filmové projekce, divadelní představení a koncerty. V blízkém okolí najdete také Metropolitní divadlo Praha, které lehce vybočuje z řad pražských divadel výběrem unikátních projektů rockové scény.

Noční život Prahy poznáte ve vyhlášených hudebních klubech, jako jsou Mecca nebo SaSaZu.

Úřady

Infocentrum MČ Praha 7 je "za rohem" v Dělnické ulici č 44. Jeho součástí jsou i služby CzechPoint
V blízkosti jsou mateřská i základní škola, gymnázium nebo obchodní akademie. Dále pak finanční instituce (Raiffeisen BankUniCredit BankČeská spořitelna) a pošta.

Příroda

Nedaleko Jubileum House je rozlehlý přírodní park Královská obora (Stromovka). Zde naleznete bezpočet zajímavých i romantických míst, cyklostezek a také stezek pro kolečkové brusle, kde se báječně odreagujete.

Pro výlety s dětmi je ideálním místem ZOO Praha, ve které zažijete plno krásných okamžiků s divokými i ochočenými zvířaty.

Okolí Holešovic poskytuje celou řadu dalších oblastí s klidnou přírodou. Pro procházky jsou ideální Letenské sady nebo nábřežíVltavy.

Sport

Nadšenci sportu uvítají nepřeberné množství sportovních center. Jsou zde fitness a relax centra. Bowling si zahrajete v Absolut Bowling. Pro milovníky golfu je připraveno golfové centrum Galaxy Indoor Golf.

Další článkye-mail: info@jubileum.cz | telefon: +420 225 770 312 | mobil: +420 777 917 035
© 2019 Jubileum House - Všechna práva vyhrazena
Vytvořila společnost Nový Web s.r.o.