Koncepce

JUBILEUM HOUSE představuje především moderní bydlení, které vzniklo revitalizací již nevyužívaných průmyslových objektů Prahy 7. Pozemek zasahuje na západní straně do ulice Komunardů, jeho větší část je však situována do vnitrobloku. JUBILEUM HOUSE vznikl v dynamické a pulsující lokalitě Prahy 7 - Holešovice a nabízí veškeré pohodlí života ve městě.

 

V dosahu 2-3 stanic tramvaje se nachází stanice metra Vltavská a Nádraží Holešovice (trasa „C“) a stanice metra Palmovka (trasa „B“). Blízkost dopravní tepny Argentinská zajišťuje rychlou dostupnost centra města. Polohu projektu ocení také cestující ve směru Mladá Boleslav nebo Teplice. Oblast ulic Komunardů a Dělnická tvoří hustá síť obchodů a služeb a dalších prvků občanské vybavenosti. Holešovice se etablovaly jako nová destinace kultury, moderního designu a společenského života. Ač tak blízko centru města, tato lokalita má řadu míst pro sport a relaxaci.

 

Architektonické řešení z dílny Petr Franta Architekti & Asoc. rozděluje byty do tří samostatných částí vzájemně propojených společným vstupem z ulice Komunardů včetně recepce a podzemní garáží. Do bytů pak přináší maximum denního světla prostřednictvím “solárií“ a množstvím balkónů či teras. Zážitek ze zahrady ve vnitrobloku je umocněn předzahrádkami a fontánou. Dispozice bytů a jejich vybavení splňuje všechny nároky moderního bydlení.


e-mail: info@jubileum.cz | telefon: +420 225 770 312 | mobil: +420 777 917 035
© 2019 Jubileum House - Všechna práva vyhrazena
Vytvořila společnost Nový Web s.r.o.